elektronik atık alımı bizim işimiz. elektronik atıklarınızı bize getirin. elektronik atık alımı konusunda tekiz. Döngüsel ekonomi bizde sorulur. Döngüsel ekonomi olmazsa olmazımız.

Elektronik Atık Geri Dönüşümü için bize ulaşın!

Hakkımızda

Akademi Holding iştirak şirketlerinden biri olan Akademi Çevre Entegre Atık Yönetimi Endüstri A.Ş. sahip olduğu lisanslar kapsamında kurumsal müşterilerine Entegre Atık Yönetimi hizmeti sunar. “Kaynak kullanımını azaltarak, sürdürülebilir yaşamı mümkün kılacak süreçler tasarlamak” vizyonuyla tüm süreçlerini yönetir. Çevre Danışmanlığından, Çevre Laboratuvar hizmetlerine, elektronik atık lisanslı araç filosuyla gerçekleştirilen Lojistik Operasyonlardan, Geri Dönüşüm ve Geri Kazanım faaliyetlerine kadar müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda tamamen müşteriye özel tasarlanmış süreçlerle onlara uçtan uca hizmetler bütünü sunar. Akademi Çevre, gereksiz kaynak kullanımının önüne geçmek amacıyla Sıfır Atık Felsefesini benimsemiş ve Döngüsel Kaynak Yönetimi ile Sürdürülebilirliği odağına alarak kurumsal müşterilerine Toplam Atık Yönetimi hizmeti veren sektöründe öncü firmadır.

KidZania Akademi

KidZania Akademi Çevre Geri Dönüşüm Merkezi

Ar-Ge ve İnovasyon

Stratejimizin odağında Ar-Ge ve İnovasyon var !

Üniversite Sanayi İşbirliği

Nitelikli çalışan için üniversite-sanayi işbirliği önceliğimiz.

Sürdürülebilirlik


Kaynak Kullanımını azaltarak, Sürdürülebilir yaşamı mümkün kılacak projeler ve süreçler tasarlıyoruz.

Sıfır Atık

Sıfır 21. yüzyıl felsefesi ve tasarım ilkesir. Geri Dönüşüm içerir ancak toplumun kaynak ve atık akışına "bütün bir sistem" olarak yaklaşarak geri dönüşümün önüne geçer.

Sıfır Atık Mavi

Denizlerimizin ve kıyılarımızın kirlenmesini önlemeye, gelecek nesillere yaşanabilir bir ortam bırakmaya ve döngüsel ekonomiye destek olmaya söz veriyoruz.

Hizmetlerimiz

elektronik atık alımı bizim işimiz. elektronik atıklarınızı bize getirin. elektronik atık alımı konusunda tekiz.

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.