ÇAMUR SUSUZLAŞTIRMA

Yetkili Çamur Susuzlaştırma Hizmeti

Çamur susuzlaştırma işleminizin tüm yönlerini Akademi Çevre A.Ş.’ye devredebilirsiniz. Çamur arıtma işleminiz için toplam çözüm sunan uzman kadromuz çamurunuzu kalıcı sistemler veya mobil üniteler kullanılarak geçici veya sürekli projelerle susuzlaştırabilir. İleri teknoloji çamur susuzlaştıran ekipmanlar ile tesisinizdeki çamuru susuzlaştırarak, taşınacak hacmi önemli ölçüde azaltırız. Bu sayede nakliye ve bertaraf masraflarından tasarruf etmenizi sağlarsınız. Tecrübelerimiz, kapasitemiz ve şirket içi uzmanlığımız, hızla çözüm bulmamızı sağlar.

Çamurunuz için sürdürülebilir ve uygun maliyetli çözümler

Üretim sürecinizden veya arıtma sisteminizden kaynaklanan çamur her zaman takip ettiğiniz bir konu olmayabilir, ancak gözden kaçan parametreler ana işletme faaliyetinize ciddi şekilde zarar verebilir. Bu da yüksek maliyetlere neden olabilir. Bunu önlemek için özel bir çözüme ihtiyaç vardır.

Kendi laboratuvarımızda ayrıntılı örnek analizi

Size özel bir çözüm sunmak için, örnek alma da dahil olmak üzere sürecinizi önceden ayrıntılı bir şekilde ele alıyoruz. Akademi Çevre A.Ş. laboratuvarında, en iyi formül ve susuzlaştırma tekniğini belirlemek için çamur numunelerinizi kapsamlı bir test programına tabi tutuyoruz. Daha sonra tesisinizde sorunsuz çalışabilmek için test sonuçlarını sizin için spesifik, pratik bir çözüme dönüştürüyoruz.

Mobil çözümler

Mobil filomuz ve yenilikçi teknolojilerimizle, tesisinizdeki çamuru susuzlaştırabiliriz. Deneyimli ve eğitimli operatörlerimiz çamuru susuzlaştırma sistemlerini işleterek maksimum verim sağlar. Çamurun bileşimine bağlı olarak, çeşitli susuzlaştırma teknikleri mümkündür.

Kalıcı çözümler

Akademi Çevre A.Ş., mobil çözümlerin yanı sıra, tesisinizdeki çamur susuzlaştırma için kalıcı çözümler sunar. Bire bir danışmanlık hizmetleri ve şeffaflıkla, bütçenize uygun özelleştirilmiş bir sistem tasarlıyor ve kuruyoruz. Kendi bakım departmanımız ve yedekleme sistemlerimiz maksimum operasyonel güvenilirliğini garanti ediyoruz. Akademi Çevre A.Ş. işletme ve bakım dahil çamur susuzlaştırma sisteminin tüm süreçleriyle sizin yanınızdadır.

7/24 Çağrı servisi kendi laboratuvarımızda ayrıntılı örnek analizi

Müşterilerimizin istediği en son şey, çamur veya atık suyun işlenmesiyle ilgili sorunların bir sonucu olarak üretimlerinin durmasına veya çevresel olaylara neden olmasıdır. Akademi Çevre A.Ş.’nin size yardımcı olmak için 7/24 hizmet veren bir çağrı hizmeti vardır. Mobil ünitelerimizle çamur susuzlaştırma işleminizi kısa sürede devralabilir ve sorunlarınıza anında çözüm bulabiliriz.

Projeksiyon

Rafineri ve çeşitli endüstriler için başarılı çamur susuzlaştırma projelerini başarılı bir şekilde hayata geçirdik. Bütün projelerimizde önceliğimiz çevreye en az zarar veren sistemleri tasarlamaktır.

Görüşmeyi Başlat
Merhaba 👋
Size yardımcı olabilir miyiz?