SOSYAL MEDYA İLETİŞİM POLİTİKASI

        İletişimin çift yönlüdür. Amacımız takipçilerimizle karşılıklı, besleyici bir iletişim içinde olup her türlü geri bildirimi birebir duymaktır.
Bu konudaki etik kurallarımızı belirlerken, özel yaşamın gizliliği, kişisel verilerin güvenliği gibi yasal zorunluluklara uygun ve aynı zamanda ticari enformasyon sınırlarında, telif/patent ihlaline düşmeden, özenli bir dille kullanınımı ve içerik başlık ya da etiketlerin yanıltıcı olmayacağı kuşunda hassas bir dille yeni medya düzeninin özgün içeriklerimizle oluşturulmasına dikkat ettik.

Akademi Çevre Sosyal Medya Hesapları ile yer aldığımız tüm mecralarda paylaşılan gönderi, yorum ve mesajlar aşağıdaki kurallara uygun olacaktır.İletişimin çift yönlüdür. Amacımız takipçilerimizle karşılıklı, besleyici bir iletişim içinde olup her türlü geri bildirimi birebir duymaktır.

Bu konudaki etik kurallarımızı belirlerken, özel yaşamın gizliliği, kişisel verilerin güvenliği gibi yasal zorunluluklara uygun ve aynı zamanda ticari enformasyon sınırlarında, telif/patent ihlaline düşmeden, özenli bir dille kullananımı ve içerik başlık ya da etiketlerin yanıltıcı olmayacağı kuşunda hassas bir dille yeni medya düzeninin özgün içeriklerimizle oluşturulmasına dikkat ettik.

Akademi Çevre Sosyal Medya Hesapları ile yer aldığımız tüm mecralarda paylaşılan gönderi, yorum ve mesajlar aşağıdaki kurallara uygun olacaktır.

Akademi Çevre, bu kuralların en az bir tanesine uyulmadığı takdirde gelen yorum, mesaj ve gönderilere izin vermeme ve yayınlayan kullanıcıyı yasaklama/engelleme hakkını saklı tutar.

Yukarıdaki kurallara uymayan yorumlar gizlenecek veya silinecek, yorumu yapan takipçi aynı davranışı devam ettirdiği takdirde yönetilen sayfa ile tüm ilişiği kesilecektir.

Akademi Çevre, hassas değerlere yapılan ve ‘suç’ statüsü taşıyan tüm yorumlar için hukuksal yollara başvurma hakkını saklı tutar.

Akademi Çevre Sosyal Medya Hesapları dışında üçüncü kişiler tarafından paylaşılan hiçbir içerikten Akademi Çevre sorumlu değildir.

Bu iletişim politikası; Instagram, Twitter, Facebook, LinkedIn ve YouTube dahil Akademi Çevre Sosyal Medya Hesapları’nın bulunduğu tüm sosyal medya mecraları için geçerlidir.

Akademi Çevre, önceden duyurmak ya da bir neden göstermeksizin bu hesapları değiştirme ve kapatma hakkını saklı tutar.

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.